phone +90 388 225 01 55
phone

Niğde Gazoz Yöneticilerinden Kayseri Şeker'e Ziyaret

1960 yılında Niğde de kurulan ve 56 yıldan beri sektörünün önemli isimlerinden birisi olan Niğde Gazoz’un Yönetim Kurulu Başkanı Asım Abay beraberindeki heyetle birlikte Kayseri Şeker’i ziyaret etti.

1960 yılında Niğde de kurulan ve 56 yıldan beri sektörünün önemli isimlerinden birisi olan Niğde Gazoz'un Yönetim Kurulu Başkanı Asım Abay beraberindeki heyetle birlikte Kayseri Şeker'i ziyaret etti.

Ziyaret esnasında konuşan Niğde Gazoz'un Yönetim Kurulu Başkanı Asım Abay; "Ülkemizin gururu olan Kayseri Şeker Fabrikasını ziyarette bulunmak bizim için bir övünç vesilesi. Esas ana temamız Kayseri Şekerin ülkenin ilk gıda sertifikalı şekerini üretmesinden dolayı diğer şekerleri bıraktık. Niğde Gazozu olarak çok yakın bir uyum içerisinde olabileceğimizi düşündüğümüz Kayseri Şeker ile çalışmaya başladık. Bizimde kalitemize kalite kattıkları için sizi ve tüm çalışma arkadaşlarınızı tebrik ediyor başarılar diliyorum" dedi.

Kayseri Pancar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay da Niğde Gazoz firmasının değerli yöneticilerine hoş geldiniz diyerek, kendilerini Kayseri Şeker'de ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Akay; "Niğde Gazoz, sektöründe isim yapmış ve marka olmuş bir kuruluştur. Bu tür kuruluşların özellikle Orta Anadolu'da ortaya çıkması ve isim yapması, Türkiye genelinde dağıtım ağına sahip olması ve bu başarıyı ortaya koyması takdire şayandır.

Niğde Gazoz'un özellikle TSE ve gıda standartlarına uygun ürün kullanımında hassasiyetleri var. Marka oluşmasında bu hassasiyetlerin bir önemi vardır. Ben bundan dolayı da kendilerini tebrik ediyorum. Niğde Gazoz şirketi ile bizim alışveriş yapıyor olmamız bizim içinde önemli bir kazançtır. İsim yapmış kuruluşa ürün satıyor olmak bizim açımızdan da önemli bir referanstır. Bu ilişkilerimizi en iyi şekilde değerlendireceğiz. Bu tür markaları Anadolu'da ne kadar yaygınlaştırabilirsek ülkemiz adına da o kadar faydalı olur. Bu markaların oluşması aynı zamanda istihdama da çok önemli katkılar sağlıyor. Bende geldikleri nokta itibariyle kendilerini tebrik ediyorum" diye konuştu. - KAYSERİ